O tym, że już niedługo rozpoczną się piekarskie mistrzostwa Europy w piłce nożnej wie chyba każdy z kibiców, który choć w części interesuje się futbolem. Losowanie grup euro 2012, które odbyło się na p[oczątku grudnia ubiegłego roku w Warszawie przypieczętowało podział na grupy oraz ustalenie terminarza.

Losowanie

I tak losowanie grup euro 2012 zadecydowało, że pierwszy mecz na tej imprezie zagra reprezentacja Grecji. Już wcześnie wiadomo było, że w meczu otwarcia zagrają Polacy. Jak zwykle takich typu sytuacjach tak i teraz losowanie grup euro 2012 dla jednych było bardziej łaskawe, a dla innych wręcz przeciwnie bardzo ciężkie. I tak na szczęście nie mogą narzekać na przykład nasi reprezentanci, którzy trafili pod jedne skrzydło razem z ekipami wspomnianej Grecji oraz Czech i Rosji. Z pewnością ta grupa jest bardzo wyrównana i trudno wskazać w niej faworyta.
Na losowanie grup euro 2012

Grupa B centrum uwagi?

Na losowanie grup euro 2012 mogą narzekać uczestnicy grupy B. Zmierzą się tam bowiem reprezentacje Holandii, Niemiec, Portugalii i Danii. Wszyscy oprócz drużyny z Półwyspu iberyjskiego byli już mistrzami imprezy tej rangi. Także i teraz zapowiada się ciekawa rywalizacja i walka o awans do ostatniej minuty. Nikt tutaj nie odpuści przed końcem rozgrywek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.