Wiele osób z utęsknieniem wygląda pierwszych promieni słońca, a latem z przyjemnością korzystają z każdej okazji, by zdobyć piękną opaleniznę. Jednak lekarze dermatolodzy alarmują, że nie jest to zbyt zdrowe postępowanie, wręcz zalecają stosowanie kremów z filtrem, a nawet blokerów, które skutecznie chronią naszą skórę.

Co jednak zrobić, gdy podoba się…

Co jednak zrobić, gdy podoba się nam nieco ciemniejszy odcień skóry i marzymy o nim. Niektórzy wybierają solarium, ale i na jego temat lekarze maja niezbyt dobre zdanie. Dobrym wyjściem jest sięgnięcie po kosmetyki, na przykład po samoopalacz w sprayu. To dość nowy produkt na naszym rynku. Wcześniej popularne były kremy i balsamy samoopalające – ich wadą był sposób aplikacji. Niektórym osobom trudno było nanieść taką samą warstwę, na skórze czasem były widoczne smugi, nierówności, a ślady te skutecznie psuły efekt.

Producenci kosmetyków odpowiadając na potrzeby osób pragnących zyskać szybko ładną opaleniznę oferują obecnie samoopalacz w sprayu. To genialne rozwiązanie natychmiast zyskało wiele wielbicielek. Zaletą takich produktów jest na pewno precyzyjna aplikacja, spray umożliwia równomierne rozprowadzenie preparatu, możemy stosować go tak często, jak chcemy. Taki samoopalacz w sprayu szybko się wchłania, zatem nie trzeba czekać w nieskończoność i obawiać się poplamienia ubrań.

Galeria

Jak zapewniają producenci – samoopalacz tego typu gwarantuje uzyskanie naturalnego efektu opalenizny. Jego stosowanie nie jest skomplikowane, a ceny tego kosmetyku nie są zbyt wysokie, zatem to produkt bardzo ceniony.

 

1 thought on “Opalenizna na życzenie – samoopalacz w sprayu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.