Ubiór – najważniejszy zaraz po makijażu

Jeżeli jesteś kobietą, która ostatnio dostała zaproszenie na ślub oraz wesele, to z całą pewnością jedną z pierwszych rzeczy, która Ciebie zainteresowała jest oczywiście kwestia ubioru. W co się ubrać? Na co zwrócić największą uwagę? Co zrobić, aby wyglądać naprawdę bosko? No cóż, takie pytania są typowe przed weselami, przecież to normalne, że chce się fajnie wyglądać. Bynajmniej nie ma w tym niczego złego. Zresztą świat byłby sporo brzydszym miejscem, gdyby kobiety przestały martwić się o swój wygląd, o to jak się ubierają…

Co wybrać? Klasycznie czy nowocześnie?

Przede wszystkim warto postawić na klasyczne rozwiązania modowe. Nie ma sensu silić się na przesadną oryginalność, po prostu takie klasyczne sukienki i obuwie są mimo wszystko najbardziej bezpieczną opcją. Oczywiście nic wielkiego się nie stanie, jeżeli będziemy siliły się na nieco większą oryginalność, w końcu to nasze życie. Jednakże fakty są takie, że jeżeli nie jesteśmy jakimiś wielkimi kreatorkami mody, które uwielbiają bawić się stylami, do tej pory nosiły się klasycznie, to po prostu nie ma sensu iść na wesele w innym stylu niż zazwyczaj. To nie jest najlepszy czas na eksperymenty modowe.

Kolory tęczy!

A co z kolorystyką? No cóż, czarny wyszczupla, ale może warto jednak postawić na bardziej radosną kolorystykę? Wesele to wspaniała impreza, która pod każdym względem jest takim wydarzeniem, z którego trzeba się cieszyć. To pokazuje w jednoznaczny sposób, iż warto rozejrzeć się za kiecką w jasnych barwach – wtedy będziemy zresztą lepiej wyglądały, będziemy także podobały się sobie i innym. Będziemy niejako lepiej postrzegane. Tak się przynajmniej wydaje. Jedno jest pewne – ubrania na wesele powinny być również możliwie jak najbardziej wygodne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.