Społeczeństwo polskie figuruję na arenie międzynarodowej jako kraj pełen fanatyków i prawdziwych kibiców sportu. Jak powszechnie wiadomo wielu Polaków przemierza tysiące kilometrów by móc dopingować swoją ulubioną drużynę. Wśród najpopularniejszych sportów w Polsce nadal są gry zespołowe, takie jak siatkówka, koszykówka czy piłka nożna.

Formuła 1

Niemniej jednak jeśli śledzimy transmisje sportowe w ogólnopolskich stacjach można zauważyć, że swoje stałe miejsce zdobyła również Formuła 1. Sport samochodowy, których zawody odbywają się cotygodniowo na wszystkich kontynentach, międzynarodowych świetnie przygotowanych torach dla bolidów, to nie lada atrakcja dla wielu kibiców, zwłaszcza mężczyzn. Formuła1 niestety straciła na obecną chwilę polskiego reprezentanta, jakim był Robert Kubica. Jak powszechnie wiadomo każdy sport wiąże się z mniejszym lub większym ryzykiem. Niemniej jednak kierowcy zmagający się na torach, które przygotowała dla nich Formułą 1, muszą posiadać w rękach niezwykły fach, a profesjonalność to cecha, którą bez wątpienia każdy z nich posiada.

Mnóstwo kolizji

Jeśli chodzi o sporty samochodowe to Formuła1 jest zdecydowanie jednym z bardziej kolizyjnych i niebezpiecznych odmian, gdyż nawet najmniejszy błąd, niekoniecznie nasz może doprowadzić do kolizji czy wypadku co z kolei wywołuje bardzo często utratę zdrowia, a w ekstremalnych wypadkach nawet życia. Reasumując, niemniej jednak Formuła1 to bardzo ciekawy sport, który miejmy nadzieję na stałe znalazł miejsce w ramówkach programów telewizyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.