Studiuje dziennikarstwo, to było moje marzenie od dziecka, zostać dziennikarzem sportowym. Bardzo lubię sport, więc dziennikarz sportowy był najlepszym rozwiązaniem dla mnie.

Moje marzenie

Kolejnym moim największym marzeniem jest prowadzić program magazyn ekstraklasa. Magazyn ekstraklasa jest bardzo rzetelny, na bieżąco można śledzić wyniki sportowe, oglądać bramki, komentować to, co dzieje się na boisku. Mam wielką nadzieje, że moje marzenie się spełni w niedługim czasie i będę mógł robić to, co bym chciał. Staram się również udzielać na stronie magazynu, by być jak najwięcej aktywnym. Liczę, że mając bardzo bogate portfolio, uda mi się zdobyć etat w tym programie. Magazyn ekstraklasa jest dla wielu kibiców piłki nożnej jedynym źródłem informacji. Rozmawiam z kolegami o piłce i każdy z nich mówi, że śledzi magazyn ekstraklasa.

Znakomita praca

Super by było tam pracować i dzielić się z kolegami wrażeniami tym bardziej, że miałbym je z pierwszej ręki. Co jakiś czas wysyłam również do tego programu swoje artykuły na różne spostrzeżenia dotyczące piłki nożnej. Mam nadzieje, że to wszystko przyniesie pożądany efekt w postaci stanowiska w tym magazynie. Muszę wykonać wszystko, co w mojej mocy by dostać pracę w tym programie, taki mam cel.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.